Jdi na obsah Jdi na menu
 


Motocross FMX
Zkuste si nějáké akrobatické kousky na motorce. Hru ovládáte šipkami a triky děláte klávesami 1 až 7.
Motor Bike
Snažte se s Vaší motorkou přeject z jednoho místa na druhé aniž byste nabourali, spadli nebo se bouchli do hlavy.
Absolute Madness
Tahle hra je pro silnější povahy. Pokud máte rádi brutální střílečky typu Thing Thing, tak tohle je přesně pro vás. Hromada zbraní a nepřátel, které musíte rychle zabít.
BMX Park
Sedíte na freestyle BMX a máte celý skate park pro sebe. Mužete si v něm dělat co chcete, třeba kombinovat triky a nebo si jen tak jezdit, ale úkolem je dosáhnout, co nejvyššího score v omezeném časovém limitu.
Bumper Ball
Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.
13 Days in Hell
Prožít si celých 13 dní v pekle nebude snadné. Na vás to ale čeká v této hře. Každý den musíte postřílet všechny zombíky, jinak je s vámi konec. Na výběr máte z pěti zbraní.
Boxhead 2Play Rooms
V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
Boxhead Halloween Special
V této hře na vás čeká ve městě spousta policistů. Vy je musíte všechny zneškodnit a je zcela na vás jakou zbraň k tomu použijete.
Boxhead The Rooms
V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
Boxhead The Zombie Wars
V této hře se utkáte s mnoha různými nepřáteli - hlavně zombie. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Černé krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou. Hra nábízí několik herních módů a dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu.
Camper Strike
Vyzkoušejte si svůj postřeh a přesnou střelbu v této hře. Hra vychází z původní hry Counter Strike. Vaše zbraň bude pistol a po stisknutí mezerníku i sniperská puška. Klávesou R nabíjíte a pohyb a střelbu ovládáte myší.
Bow man 2
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
Infantry Covert Operatives
Hra typu Worms. Na začátku hry si vyberete svůj tým a poté prostředí, ve kterém chcete bojovat. K dispozici máte různé zbraně typu bazuka, granáty, atd.. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
Island Mini-Golf
V této hře si zahrajete minigolf. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
Mini Golf
Zahrajte si se svým kamarádem nebo kamarádkou ve škole mini golf. Je to docela zábava!
Phosphor
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
Phosphor 2
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
Sherwood Dungeon
Online 3D RPG. Vyberte si hrdinu a dejte se do boje s ostatními opravdovými hráči.
Prší
Karetní hra prší je velmi jednoduchá a zábavná. Navíc ji nemusíte hrát s počítačem, ale s vašim kamarádem nebo spolužákem a každý z tepla svého domova.
Slovní Fotbal
Slovní fotbal je logická hra pro dva hráče. Vašim úkolem bude skládat smysluplná slova v časovém limitu. K dispozici máte omezený počet písmenek. Čím více slov poskládáte, tím větší šance, že dáte gól.
Governor of Poker
Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.
Electro Air Hockey
Elektrický lední hokej převedený do flash podoby. Hrajete proti počítači. Cílem hry je porazit vaše protivníky v turnaji, ale hlavně se u toho dobře bavit.
Alien Slayer 3D
Ocitnete se na lodi plné vetřelců a jiné havěti, která vám půjde po krku. Vše je ve 3D grafice. Zabíjte všechny vetřelce a dojděte na konec levelu.
Bike Madness
Vyzkoušejte si svoji zručnost na motorce na překážkové trati. Musíte překonat sudy, kameny a jiné nástrahy, které budou v cestě. Dejte pozor ať nespadnete z motorky nebo se neuhodíte do hlavy.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář